Ölümlü Dünya izle Sansürsüz 1080p

Uzun yıllardır Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işleten 8 kişilik Mermer Ailesi, dışarıdan bakıldığında işinde gücünde, sıradan bir esnaf ailesi gibi görünmektedir. Ancak bu ailenin sakladığı büyük bir sır vardır. Aile üyeleri kiralık katillerden oluşmaktadır ve dünya çapındaki bir örgüt için çalışmaktadırlar. Ancak yaptıkları bazı hatalar sonrasında deşifre olup açığa çıkarlar. Bu noktadan sonra peşlerine düşen örgütten kaçmak dışında bir seçenekleri kalmayacaktır.
Filmin oyuncu kadrosunda Sarp Apak, Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Mehmet Özgür, İrem Sak gibi isimler yer alıyor.Filmin yönetmenliğini Ali Atay yapmıştır.

16 yorum

  1. Filmin ilk yarım saati biraz ilginçti sonra son bir saati hepten saçmaladılar…Nereye çeksen gidecek diyaloglar ve konu… Yazık harcanan vakte .. küfür ve saçmalığın ismi komedi değildir… Komedi gerçek ve zor bir sanattır… Birbirinden yeteneksiz oyuncular konu da komedi de saçma olan bir senaryoda bir araya gelmişler… Maalesef çok başarısız sıradışılık adına saçmalık…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*