Wild Wild Country 1. Bölüm Türkçe Altyazılı izle

Wild Wild Country (Vahşi Kırlar) OSHO Belgeseli

Vahşi Kırlar 1.bölüm 1080p ve 720p HD görüntü kalitesiyle izleyin.

Wild Wild Country 1. Bölüm belgeseli türkçe altyazılı 1080p kalitede izleyerek evde sinema keyfi yaşayın. HD Belgesel, Vahşi Kırlar 1. Bölüm türkçe altyazılı izle fi8.org’da.
Bhagwan Shree Rajneesh yani OSHO ve sannyasinleri komün şehir kurma girişimini ele alan dünyayı kasıp kavuran bir akım belgeseli OSHO belgeseli olarakta biliniyor.

Wild Wild Country Türkçe Altyazılı izle.

..

4 yorum

  1. Wild Wild Country 50 yıl öncesine ait bu kadar görsel materyal bulunduran, binlerce insanın bir topluluk kurma girişimi, OSHO hakkında yeteri kadar bilgi yoktu internette veya kitaplarda. buna kısmende olsa Osho belgeseli diyebiliriz. Bu arada, Wild Wild Country türkçe altyazılı olarak yayımlamışsınız ben altyazılı sevsemde, arkadaşlarım türkçe dublaj olarakta yüklemenizi bekliyor. teşekkürler

  2. böyle bir zeka ürünü yok .kendi zamanında kimse karşısına gecipte tartışma yaratacak bir cesareti gösterememiş,cünkü kendisi doğrunun peşinde idi.öldükten sonrada karşılık verecek birilerini göremedikleri icin karalama kanpanyası yapmışlar .en büyük düşmanları ise din adamları ve politikacılardı.gercekten bu bilinç bize tanrının bir hediyesi kitaplarına okurken ne demek istedigimi anlarsınız.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*