Apokalipto (2006) | Apocalypto Türkçe Altyazılı 1080p

Yönetmenliğini Mel Gibson’un üstlendiği film olan Apokalipto, Macera, Aksiyon ve Dram türlerini içermektedir. Baş rollerini ise Rudy Youngblood, Dalia Hemandez, Raoul Trujillo oynamaktadır. Huzurlu ve barış dolu bir kabile olan Maya uygarlığında bu şekilde hayatlarını sürdürürlerken, saldırıya uğrarlar. Saldırının sebebi ise, Tanrılar’ a kurban etmek üzere köle arayan savaşçıların ortaya attıkları sebeptir.
Jaguar, bu saldırı sırasında hamile karısını ve oğlunu saklamayı başarır. Daha sonra savaşa bu şekilde devam eder. Burada verdiği hayatta kalma savaşını ailesi ve kendisi için başarmak zorundadır. Bunun için canla başla mücadele ederken göz dolduran sahneleri ve diyalogları da es geçmemek gerekir. Apokalipto Türkçe Dublaj Film İzle seçeneği ile yorulmadan izleyebilirsiniz.
Mel Gibson’un başarılı bir şekilde yönettiği filmlerin üçüncüsü olma özelliği taşıyan filmde Maya Uygarlığı’ nı yansıtmak Mel Gibson için çok da kolay olmamıştır. Dönem filmleri bilindiği üzere belli bütçe gerektiren filmlerdir bu özellikleriyle de oldukça yorulan Gibson, film vizyona girmeden gişeden umutlu olduğunu da yorumlarına eklemiştir. Apokalipto Tek Parça Full İzleile orijinal dilde de izleyebileceğiniz film ayrıca sinema eleştirmenlerden de olumlu yanıtlar almıştır.
O dönemin neredeyse birebir yansıtan özellikte olan filmde, trajik olgular ve macera birbirinden ayrılmayı başarmıştır. Bu da şüphesiz yönetmenin başarısıdırFacebook Yorumları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*