Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim (2018) | I Am not an Easy Man Türkçe Dublaj 1080p

 Orijinal adı Je Ne Suis Pas un Homme Facile olan yapım komedi türünde bir filmdir. Kadınları tavlama konusunda yetenekli bir adamdır. Çapkınlık, kadın tavlama, kadınlarla nasıl iletişime geçilir gibi konularda hemen hemen tüm bilgiye sahip olan bir adamdır. Erkeklerin, kadınlardan daha üstün olduğunu düşünmektedir.

 Bir sabah uyandığında her şeyin değişmiş olduğunun farkına varacaktır. Artık dünya’da kadın hakimiyeti başlamıştır. Kadınlar ne derse onu yapmaya başlayacaktır. Bir kadın gibi hareket edecek onların yaptığını yapmaya başlayacaktır. Komedi türünde olan film, başrol oyuncusunun arkadaşları ile birlikte kadın olma maceralarını anlatmaktadır. Yönetmenliğini Eleonore Pourriat yapmıştır. Oyuncular ise; Moon Dailly, Pierre Benezit, Vincent Elbaz’dır.Facebook Yorumları

Fi8 üzerinden yorumlar / 2 yorum

  • İnsanı her sahnesinde düşünmeye sevk eden bir film. Asla dalıp gitmiyor, her replikte, olayda dünyamızla karşılaştırıyorsuuz. Kesinlikle izlenmesi gereken ufkunuzu açıcak bir film. Tek kötü yanı hiçbir sitede altyazılısını bulamadım. Yİne de inanılmaz zevk aldım.

  • Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *