Evinizde, Beyaz Perde’yi Fi Sekiz’le aralayın..

Beyaz Perde; Sınırsız Hayal Gücü

Sinema insanların hayal gücünün sınırlarını zorlayan ve hatta sınırlarının ötesine geçen sonsuz bir dünyadır. Gözlerimiz dalıp izlerken, bu dünyada kaybolmamak ve derinleşmek ne de keyifli ama!. Beyaz perdeye bir kere kendinizi kaptırdınız mı bir daha uzaklaşma şansınız kalmıyor. Beyaz perdeyi ev ortamına getirmek yani internetten film izlemek insanı bambaşka açılardan dünyayı keşfetmeye yöneltebiliyor. Başka açıları görmek insanın hayatında yepyeni ufuklar açılmasını sağlıyor.

Beyaz perdenin büyülü dünyasında istediğiniz filmi izleme şansına sahip olduğunuzu unutmayın. 1080p 720p ve hd kalitede istediğiniz her türlü filmi bulabilirsiniz. Yüzlerce yönetmen ve yapımcının filmlerini sizin için sağlıyoruz. En sevdiğiniz aktörün ya da aktristin bütün filmlerini de izleyebilme şansına sahipsiniz.

Sınırsız hayal gücünün ekrana yansıdığı sinemacılıkta en sevilen oyuncuların, en sevilen filmleri sizleri bambaşka dünyalara taşıyor. Aksiyon, duygusal, komedi, dram, korku, animasyon, macera türlerinde her filmi türkçe dublaj ve türkçe alt yazı olarak sizler için özenle derleyip, paylaşıyoruz. Evinizde keyifle film izlemek için bizi tercih edebilirsiniz. Sizi sınırsız hayal gücünün götürebileceği her yere götürüyoruz, üstelik evinizden dışarı çıkmadan.

Fi8‘de ekli olması gerektiğini düşündüğüz veya izlemek istediğiniz filmleri film istek sayfasından isteyebilirsiniz. En kısa zamanda HD Kalite’de “Fi Sekiz” ekranlarında olacaktır. Şimdiden iyi seyirler.Facebook Yorumları

Fi8 üzerinden yorumlar / 2 yorum

  • Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *