Haplarını Al – Take Your Pills Türkçe Altyazılı izle 1080p

Take your pills (türkçe altyazılı) 720p ve 1080p kalitede.

Amerika’da yaşayan öğrencilerinin kolejde ve üniversitelerde ders notlarında rekabet edebilmesi için ilaç kullanması gerekiyordu. Çünkü diğer öğrenciler, ilaç kullandıkları için daha başarılıydı. Ritalin ilacı belgeseli ve Concerta belgeseli olarakta bilinen “Haplarını Al” filmi türkçe altyazılı olarak seyredebilirsiniz. ilaçlar  hızla yayılıp, bağımlılık yapmaya başlamıştı fakat gençler ve aileleri bu durumdan oldukça memnunken pekte müdehale edilecek bi durum yoktu. Bu ilaçlar dikkat eksikliği ve hiperaktive bozukluğu tedavisinde kullanılıyor. Take your pills insanların günlük rutin işlerini sorunsuz bir şekilde ertelemen yapmalarına ve full konsantrasyon sağladıklarına tüm bilim insanları şahitti, deneyler ve analizler yapıyorlardı. Concerta, ritalin (Metilfenidat Hidroklorür) ve adderall (Metilfenidat Hidroklorür + amfetamin) ilaçlarının etkilerini ve bağımlılık sürecini anlatan belgesel.

Take Your Pills Türkçe Dublaj izle

Eğer Take your pills (Haplarını Al) Türkçe Dublaj izlemek istiyorsanız üstteki bağlantıyı kullanabilirsiniz.Facebook Yorumları

Fi8 üzerinden yorumlar / 2 yorum

  • Üniversite sınavına hazırlanırken hep kopya çektiğim lise arkadaşım bir ilaç kullanıyordu. O zamanlar sorduğumda dikkat eksikliğinden dolayı doktor verdi 3 yıldır kullanıyordum demişti. Galatasaray Üniversitesini kazanmıştı. Filmi izledikten sonra merak ettim sordum hangi konsantrasyon hapını kullanıyodun diye, ritalin dedi:) Take Your Pills ülkemizde de yaygın olarak kullanılan concerta ritalin ilaçlarını kullanan öğrencileri ve doktorların gözlemlerini ele alıyor. “take your pills” filmi izlendikçe tüm dünyada biraz daha bu ilaçların kullanımını arttıracak gibi:))

  • take your pills bu ilaçların daha fazla yayılması için yapılmış sanki.
    bana limitless filmini hatırlattı bu belgesel, eğer bu varsa daha ileriside vardır veya yapılabilir gibi geliyor.

  • Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *