Küçük Prens (2015) | Le Petit Prince Türkçe Dublaj 1080p

 Animasyon türünde çekilen macera-dram türündeki Küçük Prens, Antoine de Saint-Exupéry’nin aynı isimli çok satan çocuk romanından uyarlama. Mark Osberne’un yönettiği filmde seslendirmeci olarak Jeff Bridges ve James Franco gibi önemli isimler mevcut.

 Küçük kız, annesi tarafından yetişkinlerin dünyasına hazırlanırken, karşısına iyi kalpli, garip komşusu Pilot çıkar. Pilot, yeni dostuna her şeyin mümkün olduğu sıradışı bir dünyayı tanıtır. Kendisi uzun süre önce bu dünyaya Küçük Prens tarafından davet edilmiştir ve artık Küçük Kız’ın da sihirli ve duygusal hayal dünyası yolculuğu başlayacaktır, Küçük Prens’in evrenine girecektir.

 Küçük Kız, çocukluğunu yeniden keşfetme fırsatı bulur ve insan ilişkilerinde en önemli olan şeyin, sadece kalp tarafından görülebildiğini anlar. 

 Küçük Prens, 2015 yılında uyarlama bir eser olarak gösterime girerken, hem film eleştirmenleri, hem de izleyenler tarafından oldukça beğenildi. Animasyon filmlerini seven küçük, büyük herkese tavsiye edilen Küçük Prens, çeşitli ödüller almayı da başardı.Facebook Yorumları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*