Ölümlü Dünya Sansürsüz 720p

Uzun yıllardır Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işleten 8 kişilik Mermer Ailesi, dışarıdan bakıldığında işinde gücünde, sıradan bir esnaf ailesi gibi görünmektedir. Ancak bu ailenin sakladığı büyük bir sır vardır. Aile üyeleri kiralık katillerden oluşmaktadır ve dünya çapındaki bir örgüt için çalışmaktadırlar. Ancak yaptıkları bazı hatalar sonrasında deşifre olup açığa çıkarlar. Bu noktadan sonra peşlerine düşen örgütten kaçmak dışında bir seçenekleri kalmayacaktır.
Filmin oyuncu kadrosunda Sarp Apak, Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Mehmet Özgür, İrem Sak gibi isimler yer alıyor.Filmin yönetmenliğini Ali Atay yapmıştır.Facebook Yorumları

Fi8 üzerinden yorumlar / 28 yorum

 • Filmin ilk yarım saati biraz ilginçti sonra son bir saati hepten saçmaladılar…Nereye çeksen gidecek diyaloglar ve konu… Yazık harcanan vakte .. küfür ve saçmalığın ismi komedi değildir… Komedi gerçek ve zor bir sanattır… Birbirinden yeteneksiz oyuncular konu da komedi de saçma olan bir senaryoda bir araya gelmişler… Maalesef çok başarısız sıradışılık adına saçmalık…

  • Sanırım hayatımda gördüğüm en boş beleş yorum. Birkaç yıl içerisinde yerli kült filmler arasına girecek olan bu filme yaptığın yorum zeka seviyesi olarak gerçekten düşük olduğunu gösteriyor.

  • Aq cahili siktir olup gitseydin o zaman ilk 1 saatten sonra, komedinin çeşitleri vardır, sen algılayamadığın türe saçmalık diyosun, absürt komedi ince ve belli bi kitleye yönelik olur. Küfüre komedi diyomuşuz bak sen, hangi sahnede sadece küfür edip güldürmeye çalışıldığını düşündün acaba o kadar recep ivedik filminden sonra? Bu arada canım feyyaz

  • arkadaş beğenmediysen beğenmedim de. sanane film saçmalık mış senaryoymuş. sen eleştirmen misin, yönetmen misin? oyuncu musun? senarist misin? kaç tane film çektin? böyle klavyenin önüne geç ohhh miss yardır gitsin. ben gayet de beğendim hatta bence senin idrak yollarında bi tıkanma olabilir git baktır.

 • Harika bir film. Harikulade. Kült bir komedi olmaya aday. 5 sene sonranın Gora’sı, 10 sene sonranın Yahşi Batı’sı. Buradaki kötü film yazan sikik beyinlilere sinirlenerek yazdım. Yoksa izlediğim güzel filmi kimse izlemesin istediğimden yorum falan yapmadan çeker giderim genelde. AHHHHHHHHHH NE İZLEDİK BİZ BÖYLE !

 • Film küfürü bol ama küfürle komedi yoluna gitmemişler durum komedisi olan bir film ben izlerken gülerek ve beğenerek izledim ve bu film mafya örgüt filmi adamlardan küfür yerine iltifat filan bekleyen varsa romantik komedi izlesin :):):):)

 • Bir yanıt bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


  *