Şeytan Tüyü (2016) | Handsome Devil Türkçe Altyazılı 1080p

Handsome Devil 2016 Hikaye ne kadar eski zamanlardan kalma gibi dursa da, spor dünyasında bu kadar az açık eşcinselin olması, aslında filmin 2017 ile ne kadar ilişkili olduğunu gösteriyor” Fazlasıyla üzücü temaları işleyen ve içimizi karartan eşcinsel temalı filmler var, artık farklı düşünmenin vakti, farklı lensler kullanıp hikayelerimizi anlatmanın vakti.”

“Bu film LGBT olmayan insanlar için de mesajlar taşıyor, kimlik ve gençlik sıkıntıları ile ilgili bir film. Umarım herkes zevk alabilir”

Diğer homofobi ve zorbalık temalı filmlere göre, Handsome Devil’in eğlenceli bir üslubu var. John Butler imzalı film, Fionn O’shea’nın canlandırdığı sanat sevdalısı, farklı bir çocuk olan Ned’in erkek lisesindeki macerasını anlatıyor rugbi aşığı sınıf arkadaşlarının zorbalığına maruz kalıyor. Filmin ilerleyen zamanlarında ilginç bir şekilde karakterimiz, Rugbi oyuncularından çekici Conor ile kanka oluyor. Filmin yaratıcısı açık eşcinsel Butler, filmi gençlik anılarından esinlenerek kaleme aldığını açıklıyor. Kendisi de bir erkek lisesinde büyüyen Butler, Ned’den farklı bir şekilde, kendisinin sporla oldukça ilgili olduğunu açıklamıştı. İyi seyirlerFacebook Yorumları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*