Veronica Mars (2014) | Türkçe Dublaj 1080p

 2014 ABD yapımı olan ve dram – komedi türündeki film Veronica Mars isimli dizinin beyazperdeye uyarlanmasıdır. 2004 – 2007 yılları arasında yayınlanan dizi büyük beğeni görmüştür. Dizinin hayranları bir yardım kampanyası düzenleyerek 6 milyon dolar toplayarak filmin çekilmesine katkı sağlamışlardır.

 Bir Neptün kasabasında geçen filmin başrolündeki Veronica Mars, kasabanın şerifi olan Keith Mars’ın güzel kızıdır. Henüz 18 yaşındayken dedektiflik rozetini alan Veronica Mars aynı zamanda psikoloji bölümü mezunudur. Film bu başarılı ve güzel kızın çözmeye çalıştığı gizemli olayları ele almaktadır.

 Herkes tarafından büyük beğeni toplayan filmin oldukça geniş bir hayran kitlesi bulunmaktadır. Muhteşem oyunculukları ile bu kitleyi etkileyen isimler; Kristen Bell, Enrico Colantoni,Percy Daggs III, Teddy Dunn, Jason Dohring, Francis Capra ve Amanda Seyfried’dir.

 1965 doğumlu olan Veronica Mars filminin başarılı yönetmeni Rob Thomas, bir çok başarılı işlere imza atmıştır. Aynı zamanda çeşitli kitapların yazarı olarak da karşımıza çıkan yönetmen filmin senaryosuna da katkıda bulunmuştur.Facebook Yorumları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*