Wild Wild Country 1. Bölüm Türkçe Altyazılı izle

Wild Wild Country (Vahşi Kırlar) OSHO Belgeseli

Vahşi Kırlar 1.bölüm 1080p ve 720p HD görüntü kalitesiyle izleyin.

Wild Wild Country 1. Bölüm belgeseli türkçe altyazılı 1080p kalitede izleyerek evde sinema keyfi yaşayın. HD Belgesel, Vahşi Kırlar 1. Bölüm türkçe altyazılı izle fi8.org’da.
Bhagwan Shree Rajneesh yani OSHO ve sannyasinleri komün şehir kurma girişimini ele alan dünyayı kasıp kavuran bir akım belgeseli OSHO belgeseli olarakta biliniyor.

Wild Wild Country Türkçe Altyazılı izle.

..Facebook Yorumları

Fi8 üzerinden yorumlar / 7 yorum

  • Wild Wild Country 50 yıl öncesine ait bu kadar görsel materyal bulunduran, binlerce insanın bir topluluk kurma girişimi, OSHO hakkında yeteri kadar bilgi yoktu internette veya kitaplarda. buna kısmende olsa Osho belgeseli diyebiliriz. Bu arada, Wild Wild Country türkçe altyazılı olarak yayımlamışsınız ben altyazılı sevsemde, arkadaşlarım türkçe dublaj olarakta yüklemenizi bekliyor. teşekkürler

  • böyle bir zeka ürünü yok .kendi zamanında kimse karşısına gecipte tartışma yaratacak bir cesareti gösterememiş,cünkü kendisi doğrunun peşinde idi.öldükten sonrada karşılık verecek birilerini göremedikleri icin karalama kanpanyası yapmışlar .en büyük düşmanları ise din adamları ve politikacılardı.gercekten bu bilinç bize tanrının bir hediyesi kitaplarına okurken ne demek istedigimi anlarsınız.

    • Ona karşı çıkan bir kendi zamanında yaşamış olan bir şahşiyet var. U. G. Krishnamurti isimli onun için şu sözlere yer vermiştir; “kadınları becererek aydınlatan bir şarlatan” dolayısıyla, Osho gibi takıp takıştıranlardan Guru olmaz. Kendisi ne bir Brahman, ne de Upanişadlara laik bir kült geliştirmiştir. Kaldı ki sözüne ettiklerim yanında kitapları okunası bile değildir. Zırvalık dolu öz-farkındalık ritleri ile hödük tartışmalra, yol almış basit bir tarikat uslupçuluğundan öteye bir şey değildir.

  • Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *